Aby dosięgnąć celu…historia Szymona

„Moja pierwsza wizyta u Pani Kasi odbyła się 30 sierpnia 2019 r. Byłem właśnie w trakcie ostatniego miesiąca wakacji, oraz finalizowania projektu filmowego „Orzeł. Ostatni Patrol”, do którego miałem mieć „krępą” sylwetkę, przez co nie przejmowałem się tym co jadłem. Do kolejnego projektu musiałem natomiast radykalnie schudnąć. Szybka zmiana sylwetki nie jest łatwa, ale przy dobrym prowadzeniu i intensywnym treningu, nie jest niemożliwa. Cel był jeden, zrzucić zbędne kilogramy i dostać rolę. Tak naprawdę restrykcyjną dietę zacząłem od października. Od początku roku akademickiego, zacząłem mieć coraz mniej czasu wolnego, dlatego wiedziałem, że nie mam nad czym się zastanawiać- intensywne treningi cardio i restrykcyjna dieta. Mówiąc restrykcyjna- nie mam na myśli głodówki. Pani Kasia wytłumaczyła mi podstawowe zasady bilansu kalorycznego, czego wystarczyło się rzetelnie pilnować. Przyznaję, czasami zdarzały się odstępstwa od diety, ale komu się nie zdarzy. Dzięki metamorfozie, udało się przekonać reżysera do tego, że nie ma rzeczy niemożliwych, i właśnie realizuję kolejny projekt filmowy. Bardzo polecam wizytę u Pani Kasi, nie tylko wszystkim tym, którzy potrzebują zrzucić dużą ilość kilogramów, ale także wszystkim tym, którzy chcą dobrze czuć się we własnym ciele i czują, że właśnie teraz jest czas na zmiany. Bo „może później” lepszego czasu nie będzie 😉 Pozdrawiam serdecznie i wszystkim podopiecznym Pani Kasi, życzę równie satysfakcjonujących efektów.”

 

Taką notatkę dostałam właśnie od Szymona, z którym współpracę zaczęłam pod koniec lata zeszłego roku. Na początku naszej podróży ważył on 82 kg. Jak widać z jego historii, początki były ciężkie, ale silna wola, determinacja i pogoń za marzeniami wzięła górę. Zdarzały się potknięcia, ale nie miały one znaczenia w perspektywie celu. Szymon do stycznia schudł 17 kg, z planowanych 12 kg. 17 kilogramów to niesamowita ilość‼️ Szymon z całego serca zaangażował się w treningi i odkrył nowe zainteresowanie jakim jest boks. Do marca na ostatniej prostej udało mu się schudnąć dodatkowe 3 kg osiągając niesamowity wynik 20 kilogramów‼️‼️ Zdjęcia mówią same za siebie, widać na nich niezwykłą metamorfozę. Szymonowi udało się spełnić zamierzony cel, schudł i otrzymał rolę w kolejnym projekcie za co należą mu się ogromne gratulacje!!! Ja również dziękuję za niezwykle miłe słowa, jak widzicie z silną wolą da się osiągnąć wszystko.

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu