Historia Darii, czyli o determinacji niezwykłej nastolatki

275 dni

„Na wizytę u Pani Katarzyny zdecydowałam się za namową mojej przyjaciółki, która stosowała dietę pod okiem pani dietetyk. Postanowiłam przejść na dietę, ponieważ kończyłam podstawówkę, wybierałam się do liceum i bałam się, że mogę się spotkać z wieloma nieprzyjemnościami ze strony uczniów ponieważ na tamten czas wyglądałam „jak kulka”. Ale również, dlatego że nie czułam się dobrze w swoim ciele. Przez to jak wyglądałam nie lubiłam ćwiczyć na wf-ie czy spotykać się ze znajomymi. Zawsze moim marzeniem było wyglądać jak szczupłe, piękne dziewczyny.
Dzięki temu, że postanowiłam wybrać się do pani dietetyk moje życie się zmieniło o 180 stopni. Jestem naprawdę szczęśliwa, że udało mi się osiągnąć ten cel dzięki pani Katarzynie, za co bardzo dziękuję. Dzięki wsparciu moich bliskich mogłam stawić czołu swojej otyłości.
Zawsze myślałam, że posiłki jakiejkolwiek diety są bardzo skomplikowane i drogie, jednak pani dietetyk pozytywnie mnie zaskoczyła. Śniadanie, obiad czy kolacja to posiłki, które z łatwością sama przygotowywałam mimo, iż moje zdolności kulinarne nie były zbyt wybitne. Dlatego z uśmiechem na twarzy przygotowywałam swoje dietetyczne posiłki. Nie tylko zmieniłam się patrząc na moje zdjęcia sprzed roku czy kilku miesięcy, ale zmieniłam się psychicznie. Już nie przejmuje się tym, że ktoś będzie się ze mnie wyśmiewał, co jeszcze kilka miesięcy temu było codziennością. Naprawdę jestem z siebie dumna, że stawiłam czoła swoim słabościom i nawykom.”

 

Takie właśnie słowa usłyszałam od mojej podopiecznej Darii. Gdy czytałam je po raz pierwszy byłam naprawdę poruszona. Dzięki takim wiadomościom wiem, że moja praca i pasja mają sens. Z Darią współpracujemy od 9 miesięcy. Ta młoda dziewczyna naprawdę zaskoczyła mnie swoim zaangażowaniem i uporem.

Tak zmieniły się wymiary Darii:

  • biodra -6 cm
  • talia -16 cm
  • uda -3 cm
  • klatka piersiowa -8 cm
  • Udało jej się schudnąć 15 kilogramów!

To naprawdę niesamowite liczby! Ale liczby nie mogą wyrazić tego co widać na zdjęciu. To zupełnie 2 różne osoby! Teraz Daria ma o wiele więcej energii, jest energetyczna i pozytywna, dopięła swego celu i należą jej się ogromne gratulacje! Może ona być niesamowitą inspiracją dla innych nastolatek, które boją się, że nie podołają i boją się, że dieta to zbyt skomplikowany proces. Daria w dalszym ciągu prowadzi ze mną współpracę i dalej walczy, czapki z głów.

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu