Historia o pokonaniu izolacyjnej chandry

120

Wielu z nas mocno odczuło tegoroczną izolację i akcję "zostań w domu". Czy to psychicznie, czy fizycznie, na pewno każdy po części odczuł jej efekty na sobie. Na pewno większość z Was na perspektywę pracy w domu ucieszyło się, ale na dłuższą metę zamknięcie w 4 ścianach może nas zmęczyć. Był to również szczególnie trudny czas dla osób, które zmagają się z objadaniem się lub próbą zrzucenia wagi. Ciągła obecność jedzenia zachęca do sięgania po przekąski, również siłownie były zamknięte, a nie każdy miał możliwość ćwiczenia w domu. Jedną z takich osób była moja klientka.

To właśnie dla niej okres marcowo-majowej izolacji był szczególnie trudny. To właśnie w tym czasie zaczęła ona przybierać na wadze, a odmówienie sobie przyjemności w postaci przekąsek mogło być wyzwaniem. Źle czuła się ze swoim ciałem, była zmęczona i nie miała chęci do wysiłku fizycznego. Po kwarantannie nadszedł okres wakacji, który również jest krytyczny dla osób, które chcą schudnąć. Ale we wrześniu zadecydowała ona, że weźmie sprawy w swoje ręce i umówiła się na wizytę w moim gabinecie. Tak podjęłyśmy współpracę! Od razu wiedziałam, że jest z niej silna babka 😉 Ustaliłyśmy program tak, aby był do niej jak najbardziej dopasowany i zaczęła walczyć! Poza dietą wprowadziła w życie także regularną aktywność fizyczną. Już po pierwszym miesiącu widać było efekty, nie tylko „na ciele”, ale również „na duchu”. Miała ona o wiele więcej energii i była jeszcze bardziej zmotywowana do zmian. I tak po zaledwie 4 miesiącach pracy, udało się jej schudnąć PONAD 10 KILOGRAMÓW. To niesamowity wynik! Myślę, że z pewnością możemy jej pogratulować sukcesu! Dodatkowo straciła:

w biodrach aż 9 cm
w talii aż 12 cm
Jeśli mamy w sobie moc i chęć do zmian, to wszystko jest możliwe! Czasami potrzeba tylko małej pomocy i naprowadzenia na odpowiednią drogę 😉 Jestem dumna ze współpracy z tak silną osobą i życzę jej samych dalszych sukcesów. BRAWO!

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu