Motywacja Moniki

180 dni

Kolejną bohaterką jest Monika (20l), która dzięki uporowi i wytrwałości pozbyła się aż 20 kg zupełnie odmieniając swoją sylwetkę oraz samopoczucie.

W tym oto wpisie chciałabym przedstawić Wam niesamowitą historię! Jest to historia Moniki, młodej dziewczyny, która dzięki swojej niezwykłej determinacji schudła AŻ 20 KILOGRAMÓW!

Z Moniką współpracuję od połowy lutego i kiedy spotkałyśmy się pierwszy raz, od razu zobaczyłam w jej oczach determinację i ogromną chęć zmiany!

Monika miała na celowniku dwie rzeczy: po 1. schudnąć, a po 2. poprawić jakość swojego życia poprzez zmianę nawyków. Od razu wzięłyśmy się do pracy. Monika wiedziała, że determinacja w diecie pomoże jej także w osiąganiu innych celów, które sobie założyła. Dziewczyna musiała w końcu pogodzić ze sobą naukę w szkole, pracę i nowy sposób życia. Zaczęła również regularnie ćwiczyć, co na pewno zaogniło jej wolę walki.

I tak właśnie krok po kroczku udało jej się schudnąć 20 KILOGRAMÓW, za co należą jej się gratulacje i owacja na stojąco!

Zmianę też pięknie widać w utraconych centymetrach

  • 17 cm w klatce piersiowej,
  • 17 cm w biodrach
  • 18 cm w talii.

Monika pokazuje swoim przykładem że nie ma rzeczy niemożliwych jeśli się czegoś naprawdę chce to dzięki swojej pracy można to osiągnąć.

Nasza współpraca dalej trwa i myślę, że teraz wszyscy będziemy trzymać kciuki za dalszą walkę!

Zdjęcia mówią same za siebie 😉

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu