Wzajemne wsparcie i motywacja działają ze zdwojoną siłą

Jak wiemy wszyscy walka z nadwagą i zmiana stylu życia na lepsze to niełatwy orzech do zgryzienia i aby wprowadzić zmianę na stałe potrzeba wiele determinacji. Dlatego w ramach wsparcia warto znaleźć sobie kompana w chudnięciu. Wzajemne wsparcie i motywacja działają ze zdwojoną siłą, a w momentach słabości druga osoba zawsze podniesie nas na duchu.Takie szczęście mieli Grzegorz i Daria, z którymi mam przyjemność pracować.

To sympatyczne małżeństwo postanowiło podjąć ryzyko i wprowadzić zmiany w swoim życiu, nie tylko w wadze ale w ogólnym podejściu do żywienia i stylu życia.
Ruszyliśmy do pracy i efekty tylko czekały, aby się pokazać! Z wizyty na wizytę Grzegorz i Daria mieli coraz więcej energii📈, kilogramy leciały w dół📉, a determinacja szybowała w górę! Obecnie, waga Grzegorza zmalała o ponad 26 kg, a Darii o ponad 23 kg. Prawie 50 KILOGRAMÓW w niecałe 10 miesięcy.
Chyba wszyscy myślimy, że należą im się gromkie brawa i GRATULACJE!!!
Szczęśliwa para zmieniła swoje podejście do jedzenia, świadomie wybierają produkty, sami wyliczają kaloryczność posiłków, a to wszystko bez wyrzeczeń w produktach! Grzegorz i Daria w dalszym ciągu jedzą wszystko na co mają ochotę; byle z umiarem :). Ponadto prowadzą aktywny tryb życia, jazda na rowerze stała się ich nową pasją.
Praca z tak zdeterminowaną parą to czysta przyjemność! Grzegorz i Daria wciąż walczą i chudną jeszcze bardziej. Życzę dalszych sukcesów i jeszcze raz wielkie GRATULACJE!!!!

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu